InfoDnes.cz

Zpravodajství Mladá Boleslav a mladoboleslavsko - Vaše zprávy | Z regionu

MladáBoleslavDnes.cz
Pondělí 11.12. 2017 | Dana
 
MladáBoleslavDnes.cz
Zpravodajství online - MladáBoleslavDnes.cz

Středočeská hejtmanka bude úřadovat v Mladé Boleslavi

11.08.2017 | Z regionu
Hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO 2011) otevře v příštím týdnu opět na jeden den svoji "mobilní kancelář", tentokrát v Mladé Boleslavi. Celý den bude tamním obyvatelům pomáhat řešit problémy, ale i sdílet s nimi jejich zkušenosti, starosti a radosti.
Středočeská hejtmanka bude úřadovat v Mladé Boleslavi | Foto: Středočeský kraj
Středočeská hejtmanka pravidelně otevírá svoji kancelář ve vybraných středočeských městech. Stalo se tak již v Kolíně, Rakovníku, Slaném a Mělníku. Pátý "Hejtmančin úřední den v regionu" se uskuteční 16. srpna 2017 od 10 do 16 hodin v Muzeu Mladoboleslavska, Staroměstské náměstí - Hrad 1/55, Mladá Boleslav I.

"Mám za sebou už desítky setkání s občany i starosty středočeských měst a přilehlých obcí. Tentokrát jsem se rozhodla zavítat do Mladé Boleslavi a budu velmi ráda, když si lidé se mnou přijdou popovídat a podělit se o své starosti i radosti a prožít příjemný den," zve veřejnost hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová.

Hejtmanka plánuje, že bude postupně úřadovat ve všech částech Středočeského kraje. Pro úřední dny v regionech vybírá klidná místa v centrech měst, kde se dá s lidmi v klidu posedět a popovídat. Většinou jde o kavárny v krajských muzeích, galeriích a v dalších příspěvkových organizacích Středočeského kraje. Pozvání hejtmanky platí nejen pro mladoboleslavské občany, ale pro všechny obyvatele Středočeského kraje, včetně vedení měst a obcí.
« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty
Vaše zprávy
Vánoční dárky objednávejte na internetu nejpozději do 17. prosince, jinak nemusí pod stromečkem být!
Za bolestí šlach ruky může myšitída. Zbavte se jí!
České Radiokomunikace posilují síť pro digitální vysílání Českého rozhlasu
5. prosince začíná Mikulášská sbírka Společnosti pro ranou péči
Copyright © 1/2009-2017 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.