InfoDnes.cz

Zpravodajství Mladá Boleslav a mladoboleslavsko - Vaše zprávy | Z regionu

MladáBoleslavDnes.cz
Pátek 20.10. 2017 | Vendelín
 
MladáBoleslavDnes.cz
Zpravodajství online - MladáBoleslavDnes.cz

Středočeská hejtmanka bude úřadovat v Mladé Boleslavi

11.08.2017 | Z regionu
Hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO 2011) otevře v příštím týdnu opět na jeden den svoji "mobilní kancelář", tentokrát v Mladé Boleslavi. Celý den bude tamním obyvatelům pomáhat řešit problémy, ale i sdílet s nimi jejich zkušenosti, starosti a radosti.
Středočeská hejtmanka bude úřadovat v Mladé Boleslavi | Foto: Středočeský kraj
Středočeská hejtmanka pravidelně otevírá svoji kancelář ve vybraných středočeských městech. Stalo se tak již v Kolíně, Rakovníku, Slaném a Mělníku. Pátý "Hejtmančin úřední den v regionu" se uskuteční 16. srpna 2017 od 10 do 16 hodin v Muzeu Mladoboleslavska, Staroměstské náměstí - Hrad 1/55, Mladá Boleslav I.

"Mám za sebou už desítky setkání s občany i starosty středočeských měst a přilehlých obcí. Tentokrát jsem se rozhodla zavítat do Mladé Boleslavi a budu velmi ráda, když si lidé se mnou přijdou popovídat a podělit se o své starosti i radosti a prožít příjemný den," zve veřejnost hejtmanka Středočeského kraje Jaroslava Pokorná Jermanová.

Hejtmanka plánuje, že bude postupně úřadovat ve všech částech Středočeského kraje. Pro úřední dny v regionech vybírá klidná místa v centrech měst, kde se dá s lidmi v klidu posedět a popovídat. Většinou jde o kavárny v krajských muzeích, galeriích a v dalších příspěvkových organizacích Středočeského kraje. Pozvání hejtmanky platí nejen pro mladoboleslavské občany, ale pro všechny obyvatele Středočeského kraje, včetně vedení měst a obcí.
« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty
Vaše zprávy
Sobota 11. listopadu bude dnem Národní potravinové sbírky
První globální ročník soutěže P&G CEO Challenge je otevřen
Student boleslavského gymnázia získal cenu v projektu Kraje pro bezpečný internet
Studentské volby - středoškoláci nanečisto zvolí poslance
Copyright © 1/2009-2017 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.