InfoDnes.cz

Zpravodajství Mladá Boleslav a mladoboleslavsko - Vaše zprávy | Z regionu

MladáBoleslavDnes.cz
Pondělí 11.12. 2017 | Dana
 
MladáBoleslavDnes.cz
Zpravodajství online - MladáBoleslavDnes.cz

Student boleslavského gymnázia získal cenu v projektu Kraje pro bezpečný internet

10.10.2017 | Z regionu
V rámci projetu Asociace krajů ČR "Kraje pro bezpečný internet" probíhá až do konce října 2017 soutěž pro žáky základních a středních škol o věcné ceny (mobilní telefony, tablety, hrací konzole apod.).
Student boleslavského gymnázia získal cenu v projektu Kraje pro bezpečný internet | Foto: Středočeský kraj
V průběhu soutěže se každý měsíc losuje jeden ze všech úspěšných řešitelů soutěžního online kvízu a Kvízu plus, který obdrží od partnera projektu "Kraje pro bezpečný internet" mobilní telefon. Za měsíc srpen byl vylosován v kategorii online kvíz Mojmír Boxan z Gymnázia Mladá Boleslav.

Mojmír Boxan převzal cenu (mobilní telefon) z rukou Víta Rakušana, statutárního náměstka hejtmanky pro oblast bezpečnosti a cestovního ruchu a Milana Fáry, koordinátora projektu "Kraje pro bezpečný internet" za Středočeský kraj.

"Rád bych připomněl, že možnost výhry má každý úspěšný řešitel online kvízu nebo složitějšího Kvízu plus, který bude na konci soutěže vylosován a vyzývám tímto všechny žáky základních a středních škol k účasti," řekl Vít Rakušan, a pokračoval: "Soutěž běží až do 31. října 2017 a Středočeský kraj vypsal i samostatnou kategorií soutěže a to soutěž pro školy ze Středočeského kraje".

Podrobnosti k soutěžím a celému projektu jsou na webových stránkách projektu "Kraje pro bezpečný internet" na www.kpbi.cz.
« Zpět na rubriku Vaše zprávy
Počasí v regionu
Ceny benzínu a nafty
Vaše zprávy
Vánoční dárky objednávejte na internetu nejpozději do 17. prosince, jinak nemusí pod stromečkem být!
Za bolestí šlach ruky může myšitída. Zbavte se jí!
České Radiokomunikace posilují síť pro digitální vysílání Českého rozhlasu
5. prosince začíná Mikulášská sbírka Společnosti pro ranou péči
Copyright © 1/2009-2017 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PřeloučDnes.cz | Photos: ©Freedigitalphotos.net ©cs.wikipedia.org | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.