MladáBoleslavDnes.cz
MladáBoleslavDnes.cz » Zpravodajství » Krimi zprávy z regionu » HZS Středočeského kraje

Krimi zprávy z regionu

HZS Středočeského kraje Zdroj: HZS Středočeského kraje |

K srážce vlaku s osobním autem u obce Jince letěl vrtulník

23. 4. 2018 | V pondělí 23. dubna v 13.36 hodin přijala tísňová linka HZS Středočeského kraje informaci o vážné dopravní nehodě na železničním přejezdu v katastru obce Jince na Příbramsku.

Svatý Florián otevře veřejnosti většinu stanic

22. 4. 2018 | V pátek 4. května oslaví hasiči svátek svého patrona svatého Floriána. Při této příležitosti už tradičně dají nahlédnout široké veřejnosti do míst, která jsou jinak nepřístupná.

Připomínka čtyřiceti let od požáru Svaté Hory

21. 4. 2018 | V sobotu 28. dubna 2018 si Svatá Hora připomene událost, kdy před čtyřiceti lety díky úsilí a osobnímu nasazení profesionálních i dobrovolných hasičů, armády a dalších složek, včetně dobrovolníků z řad občanů, byla zachráněna památka významná nejen pro region Příbramska.

Hasiči se v Nymburku utkají ve vyprošťování z havarovaných vozidel

21. 4. 2018 | Ředitelství Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje ve spolupráci s územním odborem Nymburk pořádá ve čtvrtek 26. dubna pod záštitou starosty města Nymburka PhDr. Pavla Fojtíka Krajskou soutěž ve vyprošťování u dopravních nehod.

Prestižní kategorii ankety Hasič roku 2017 vyhrála středočeská psycholožka

19. 4. 2018 | Ve čtvrtek 19. dubna byly v TOP Hotelu Praha slavnostně vyhlášeny výsledky ankety, do které se zlatým písmem zapsali zástupci HZS Středočeského kraje. V hlavní profesní kategorii zvítězila kpt. PhDr. Eva Biedermannová a do galerie osobností byl uveden bývalý krajský ředitel Jan Žižka.

Výcvik záchrany osob z nebezpečného jezu

17. 4. 2018 | Příslušníci Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje absolvovali výcvik se zaměřením na záchranu osob z nebezpečného jezu.

Tragická nehoda zastavila provoz na Pražském okruhu u Jesenice

17. 4. 2018 | Informaci o vážné dopravní nehodě na Pražském okruhu na úrovni Jesenice ve směru od brněnské dálnice k letišti přijala tísňová linka HZS Středočeského kraje v úterý 17. dubna v 8.38 hodin.

Časně ráno shořel u Tochovic na Příbramsku autobus

16. 4. 2018 | V pondělí 16. dubna ve 4.36 hodin byl na tísňovou linku HZS Středočeského kraje ohlášen požár autobusu na silnici číslo 174 mezi obcemi Lazsko a Tochovice nedaleko Příbrami.

Pátek třináctého na televizních obrazovkách

16. 4. 2018 | Letošních kontrol průjezdnosti, které se konaly v rámci Dne požární bezpečnosti, se na mnoha místech zúčastnili i novináři z různých medií. Reportáž pro PRAHA TV připravil Lukáš Kubát.

Den požární bezpečnosti ve znamení kontrol průjezdnosti

15. 4. 2018 | Letošní Den požární bezpečnosti, který byl Českou asociací hasičských důstojníků stanoven na pátek 13. dubna, pojali středočeští profesionální hasiči na většině územních odborů jako kontrolní den, kdy s výjezdovou technikou projížděli vytipovanými oblastmi ve svých hasebních obvodech.

Na Kutnohorsku shořela dvě auta v přístřešku, dům hasiči uchránili

12. 4. 2018 | Ve středu 11. dubna byl dvacet minut po dvaadvacáté hodině na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje ohlášen požár přístřešku a dvou vozidel v obci Malín na Kutnohorsku.

Při požáru v kolínském kovošrotu byl vyhlášen druhý poplachový stupeň

11. 4. 2018 | V úterý 10. dubna byl krátce před půl pátou odpoledne na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje ohlášen z Kolína požár drceného odpadu ve firmě zabývající se jeho recyklací.

V Čelákovicích utonul po skoku do Labe mladý muž

9. 4. 2018 | V neděli 8. dubna krátce po 18. hodině byla na operační středisko HZS Středočeského kraje ohlášena mimořádná událost, kdy podle oznamovatele v Čelákovicích v okrese Praha-východ skočil do řeky mladý cizinec a už nevyplaval na hladinu.

Při střetu dodávky a autobusu u Vrbčan se zranily čtyři osoby

9. 4. 2018 | V pondělí 9. dubna tři minuty po půl sedmé přijal operátor tísňové linky Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje informaci o vážné dopravní nehodě linkového autobusu a dodávky na silnici číslo 12 u Vrbčan na Kolínsku.

Hasiči procvičovali likvidaci požáru na březnickém zámku

7. 4. 2018 | V pátek 6. dubna před desátou hodinou dopoledne se v Březnici na Příbramsku rozezněly sirény požárního poplachu. Požár ohlásil kastelán státního zámku Březnice po vyhodnocení elektronické signalizace.

Při úniku plynu v obci Ořech hasiči evakuovali 21 osob

5. 4. 2018 | K úniku zemního plynu do centra obce Ořech v okrese Praha-západ vyjela ve čtvrtek 5. dubna před druhou hodinou odpoledne profesionální jednotka z Řevnic, výjezd byl vyhlášen i místním dobrovolným hasičům.

Pátek 13. dubna – Den požární bezpečnosti

2. 4. 2018 | Hasiči se už po několikáté pokusí zlomit pověru o nešťastném pátku třináctého. Česká asociace hasičských důstojníků tradičně vyhlásila, že se tento den zasvětí požární bezpečnosti. V roce 2018 najdeme v kalendáři spojení pátku s magickým číslem 13 v dubnu a v červenci. Prázdninový termín není vhodný, proto byl za Den požární bezpečnosti vybrán pátek 13. dubna a jeho téma je „Vzděláváním k bezpečnosti“. ...

Při požáru historické roubenky na Mladoboleslavsku zemřel majitel

24. 3. 2018 | V sobotu 24. března v pravé poledne byl na tísňovou linku středočeských hasičů ohlášen požár rekreačního roubeného stavení v obci Střehom nedaleko Dolního Bousova v okrese Mladá Boleslav.

Hasiči a dráček Hasík na základní škole v Žehušicích

21. 3. 2018 | Základní školu Jana Václava Sticha-Punta Žehušice a především žáky druhé a šesté třídy navštívil ve středu 21. března dráček Hasík, kterého jako vždy doprovázela dvojice vyškolených hasičských instruktorů ze stanice HZS Kutná Hora por. Mgr. Vendula Kramářová a pprap. Bc. Jan Kosík, DiS.

Kolínští hasiči školili velitele dobrovolných jednotek

19. 3. 2018 | V sobotu 17. března se na stanici HZS Ovčáry konala za velké účasti asi šedesáti lidí odborná příprava velitelů jednotek, velitelů družstev a velitelů požárních hlídek sborů dobrovolných hasičů obcí, které spadají pod územní odbor Kolín.

Zdroj: HZS Středočeského kraje - hzscr.cz
10:13:06 | 24.04.2018Boj s aterosklerózou zahajte už v raném věku, nejlépe pohybem a správnou stravou

Ateroskleróza je onemocnění postihující každého z nás. Liší se stupněm cévního postižení a rychlostí, kterou probíhá. Komplikace pokročilé aterosklerózy (infarkt myokardu nebo cévní mozková příhoda) jsou stále hlavní příčinou úmrtí v České ...

Hrdinové Looney Tunes v hlavní roli nové kampaně společnosti BILLA

18.04.2018 | Z regionu

Králík Bugs Bunny, kačer Duffy, kojot Wilda, Taz nebo známá dvojice Tweety a Sylvester se objeví na plážových osuškách, batohu, svačinovém boxu nebo m ...

Právě startuje třináctý ročník podnikatelských soutěží

17.04.2018 | Z regionu

Jste živnostník nebo podnikatel, který by se rád zviditelnil v regionálním měřítku a třeba i uspěl na celostátní úrovni? Otevírá se jedinečná možnost, ...Úterý 24.4.2018
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2018 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.