MladáBoleslavDnes.cz
MladáBoleslavDnes.cz » Zpravodajství » Krimi zprávy z regionu » HZS Středočeského kraje

Krimi zprávy z regionu

HZS Středočeského kraje Zdroj: HZS Středočeského kraje |

Středočeští hasiči reprezentovali na hasičských hrách v Jižní Koreji

21. 9. 2018 | Od 10. do 17. září se v jihokorejském městě Chungju konaly 13. Světové hasičské hry – World Firefighters Games. Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje reprezentovali pprap. Dušan Plodr ze stanice Beroun a nstržm. Radek Kladiva ze stanice Vlašim.

Hledáme operátory linky 112

21. 9. 2018 | Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje vyhlašuje výběrové řízení na obsazení míst ve služebním poměru na pozici OPERAČNÍ TECHNIK LINKY 112 pro Krajské operační a informační středisko v Kladně.

Cvičný výbuch přivolal do nymburské nemocnice deset jednotek

21. 9. 2018 | Ve čtvrtek 20. září se v nymburské nemocnici uskutečnilo taktické cvičení složek IZS při společném zásahu, jehož námětem byl výbuch zásobníku kyslíku s následným požárem a poškozením stavebních konstrukcí objektu E.

Cvičení na Letišti Mnichovo Hradiště prověřilo složky IZS

21. 9. 2018 | Ve středu 19. září krátce po desáté hodině dopoledne obdrželo Krajské operační a informační středisko HZS Středočeského kraje tísňový hovor o srážce dvou malých letadel v prostoru Letiště Mnichovo Hradiště.

Předání CAS 15 jednotkám SDH obcí na Mladoboleslavsku

20. 9. 2018 | Ve středu 19. září se na územním odboru Mladá Boleslav uskutečnilo předání dvou cisternových automobilových stříkaček HZS Středočeského kraje jednotkám SDH obcí.

Hasiči při požáru panelového domu v Kladně zachránili šest osob

14. 9. 2018 | Velký kouř a rány ze šestého patra panelového domu v kladenské Francouzské ulici byly na tísňovou linku středočeských hasičů nahlášeny v pátek 14. září v půl desáté dopoledne.

Dobrovolní hasiči z Dobříše dostali hydraulickou vyprošťovací sadu

12. 9. 2018 | V úterý 11. září se na stanici Dobříš uskutečnilo slavnostní předání hydraulického vyprošťovacího zařízení jednotce sboru dobrovolných hasičů města Dobříš.

Hasiči spolupracovali s policií při prověřování anonymní výhrůžky

11. 9. 2018 | V úterý 11. září před 11. hodinou vyjeli hasiči do Kladna na žádost Policie ČR, aby pomohli při průzkumu mostů po anonymní výhrůžce.

Požár chaty u Sázavy způsobil škodu přes milion korun

10. 9. 2018 | Požár chaty na břehu řeky Sázavy v katastru obce Hradové Střimelice v okrese Praha-východ byl na tísňovou linku HZS Středočeského kraje ohlášen v pondělí 10. září těsně před třináctou hodinou.

Volné pracovní místo – referent majetkové správy

5. 9. 2018 | Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje hledá zájemce pro obsazení pracovního místa REFERENT MAJETKOVÉ SPRÁVY – oddělení provozní a správy majetku.

Středočeský kraj si při cvičení BLACKOUT 2018 vyzkoušel postupy při totálním výpadku proudu - 11. 9. přidáno VIDEO

5. 9. 2018 | Cílem celokrajského taktického cvičení „Blackout 2018“, které se uskutečnilo 4. a 5. září, bylo přezkoušet připravenost a akceschopnost složek IZS, orgánů krizového řízení a dalších vybraných orgánů a organizací ve Středočeském kraji na řešení dopadů krizové situace.

Při požáru skladu ovoce na Kolínsku vznikla škoda za deset milionů

5. 9. 2018 | V úterý 4. září v 17.02 hodin byl na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje ohlášen požár ve skladu ovoce v obci Tuchoraz v okrese Kolín.

Vážná nehoda uzavřela silnici na východním okraji Nymburka

3. 9. 2018 | V pondělí 3. září těsně před půl osmou přijala operátorka tísňové linky středočeských hasičů informaci o vážné dopravní nehodě osobního a nákladního vozidla za výjezdem z Nymburka po silnici č. 330 ve směru do Poděbrad.

Poblíž Klíčan likvidovali hasiči masívní únik kyseliny na komunikaci

3. 9. 2018 | V neděli 2. září asi půl hodiny před půlnocí byl na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje ohlášen nález dvou tisícilitrových IBC kontejnerů, ze kterých unikaly neznámé čpící látky. Událost se stala na staré teplické silnici na úrovni vodochodského letiště.

Deset jednotek likvidovalo požár akumulátorů v areálu příbramských Kovohutí

3. 9. 2018 | Několik minut po třetí hodině v noci na neděli 2. září přijala tísňová linka středočeských hasičů oznámení o požáru v areálu Kovohutí v Příbrami. Podle prvotních informací došlo k požáru vyřazených akumulátorů v přístřešku.

K nehodě autobusu na hradecké dálnici vyjeli hasiči z Prahy i Staré Boleslavi

31. 8. 2018 | Ve čtvrtek 30. srpna patnáct minut po čtrnácté hodině byla na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru hlavního města Prahy ohlášena dopravní nehoda nákladního vozidla a autobusu poblíž 4. kilometru dálnice D11 ve směru z Prahy do Hradce Králové.

Tragická dopravní nehoda uzavřela obchvat Nymburka

30. 8. 2018 | Ve čtvrtek 30. srpna krátce před půl šestou byla na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámena vážná dopravní nehoda osobního a nákladního vozidla na silnici číslo 38 na obchvatu Nymburka.

Požár hospodářství na Kutnohorsku likvidovalo 23 jednotek

28. 8. 2018 | V pondělí 27. srpna čtrnáct minut před osmnáctou hodinou přijala tísňová linka Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámení o požáru zemědělského objektu v obci Čenovice, která leží v katastru Čestína na Kutnohorsku.

Středočeši vezou z republikového mistrovství sedmou příčku

27. 8. 2018 | Solidní umístění v první polovině startovního pole vybojovala reprezentace HZS Středočeského kraje na Mistrovství ČR profesionálních a dobrovolných hasičů v požárním sportu, které se konalo od 24. do 26. srpna v Liberci.

Tragický střet osobního vozidla s koněm na plzeňské dálnici

27. 8. 2018 | V pondělí 27. srpna několik minut po páté hodině ranní byla na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje oznámena dopravní nehoda osobního vozidla a koně před 13. kilometrem dálnice D5 ve směru z Prahy do Rozvadova.

Zdroj: HZS Středočeského kraje - hzscr.cz
14:12:50 | 24.09.2018Hampson pomáhal tibetským učitelům angličtiny v Himalájích

MLADÁ BOLESLAV - Jazyková škola Hampson byla doposud známa svojí specifickou intenzivní výukou angličtiny po celé Evropě. Tuto neděli se její věhlas rozšířil i na střechu světa do dalekých Himalájí. V jejich indické části - Ladaku vedla emeritní ...

Znáte Rodinu Odvedle? Přihlaste se a prožijte s ní nevšední zážitek

22.09.2018 | Z regionu

Již po patnácté organizuje Slovo 21, z. s., integrační projekt Rodina Odvedle, do něhož se od počátku zapojilo 1550 rodin. Jedná se o jedinečnou příle ...

Borovický pohár letos přilákal 32 družstev

17.09.2018 | Z regionu

Uplynulá sobota patřila v Borovicích u Mnichova Hradiště soutěži v požárním útoku. Již posedmé tam totiž místní sbor zorganizoval Borovický pohár, kte ...Pondělí 24.9.2018
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2018 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.