MladáBoleslavDnes.cz
MladáBoleslavDnes.cz » Zpravodajství » Krimi zprávy z regionu » HZS Středočeského kraje

Krimi zprávy z regionu

HZS Středočeského kraje Zdroj: HZS Středočeského kraje |

Zemřel nadstrážmistr Luboš Hrachovec

13. 7. 2018 | Ve středu 11. července 2018 nás zasáhla velmi bolestná a nečekaná zpráva.

Požár domu v Milovicích způsobil škodu za pět milionů

12. 7. 2018 | Ve čtvrtek 12. července ve čtvrt na devět ráno byl na tísňovou linku středočeských hasičů ohlášen požár rodinného domu v Milovicích na Nymbursku.

Převážené tabule skla skončily rozbité na vozovce

11. 7. 2018 | Informaci o vysypaném skle z kamionu na průjezdu obcí Lázně Toušeň v okrese Praha-východ přijala tísňová linka HZS Středočeského kraje ve středu 11. července asi půl hodiny po poledni.

Nehoda dvou kamionů zablokovala u Jesenice Pražský okruh

10. 7. 2018 | V úterý 10. července deset minut po 18. hodině přijala tísňová linka středočeských hasičů informaci o vážné nehodě na Pražském okruhu na kilometru 0,5 ve směru od brněnské k plzeňské dálnici.

Vzrostl počet požárů v přírodním prostředí

9. 7. 2018 | Obdobně jako v ostatních regionech i ve Středočeském kraji v těchto dnech hasiči zasahují u zvýšeného počtu požárů v přírodním prostředí. Jde o požáry polí, lesů, luk a travních porostů. Jejich nárůst je ovlivněn nejen probíhající sklizní zemědělské úrody, ale také dlouhodobým obdobím s malým množstvím dešťových srážek.

Rozsáhlý požár pole a stromů u Mratína pomáhalo hasit letadlo

5. 7. 2018 | Ve čtvrtek 5. července před 13. hodinou byl středočeským hasičům ohlášen požár pole s pšenicí malého rozsahu za obcí Mratín ve směru k Nové Vsi v okrese Praha-východ.

Na Mělnicku hasiči likvidovali rozsáhlý požár pole s pšenicí

4. 7. 2018 | Požár odpadu v nepoužívané silážní jámě u obce Netřeba v katastru obce Úžice na Mělnicku byl na tísňovou linku nahlášen v úterý 3. července po 15. hodině.

Hasiči včasným zásahem zabránili výbuchu svářecí soupravy

3. 7. 2018 | Požár autogenní soupravy v dílně v obci Divišov na Benešovsku byl na tísňovou linku HZS Středočeského kraje nahlášen v pondělí 2. července krátce před 19. hodinou.

Čtyřmilionová škoda po nočním požáru motorestu poblíž Cukráku

1. 7. 2018 | V neděli 1. července v 00:34 hodin byl na tísňovou linku HZS Středočeského kraje ohlášen požár dřevníku u motorestu v Jílovišti před vjezdem do Prahy po strakonické dálnici.

První letošní kombajn shořel při sklizni na Kolínsku

1. 7. 2018 | V sobotu 30. června ve 20.46 hodin přijala operátorka tísňové linky středočeských hasičů informaci o požáru kombajnu v katastru obce Klučov na Kolínsku.

Požár autodílny ve Viticích napáchal škodu za tři miliony

30. 6. 2018 | V noci na sobotu 30. června krátce před půl čtvrtou byl na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje ohlášen požár objektu v zahradnickém areálu ve Viticích na Kolínsku.

Letečtí záchranáři cvičili na jezu ve Zvíkovci

29. 6. 2018 | Ke konci června se skupina leteckých záchranářů z územního odboru Kladno HZS Středočeského kraje zúčastnila pravidelného výcviku, který byl tentokrát situován do prostoru jezu na řece Berounce u obce Zvíkovec na Rokycansku.

V Říčanech měl premiéru Den záchranářů

27. 6. 2018 | V úterý 26. června se od 9 hodin uskutečnil vůbec první Den záchranářů v historii města Říčany. Celá akce probíhala na Masarykově náměstí v centru města.

Kutná Hora potřetí za sebou vítězem soutěže v požárním sportu

24. 6. 2018 | Na Městském stadionu Sletiště v Kladně se o víkendu 23. a 24. června uskutečnila hlavní část Krajské soutěže v požárním sportu profesionálních a dobrovolných hasičů.

V Příbrami vyhodnotili 15. ročník výtvarné soutěže s hasičskou tématikou

21. 6. 2018 | Ve středu 20. června 2018 proběhlo slavnostní vyhodnocení už 15. ročníku výtvarné soutěže, která je každoročně organizována územním odborem Příbram HZS Středočeského kraje spolu s obecně prospěšnou společností Elrond a je určena pro žáky mateřských a základních škol. Pro tento rok bylo zvoleno téma „Hasiči pomáhají nejen při požárech“.

Na záchraně koně nedaleko Měchenic se podílelo pět jednotek

20. 6. 2018 | Pád koně do jámy byl na tísňovou linku HZS Středočeského kraje oznámen ve středu 20. června krátce před 17. hodinou.

Účelová neinvestiční dotace pro jednotky SDH obcí na rok 2018

19. 6. 2018 | MV – generální ředitelství HZS ČR vyhlásilo výzvu k poskytnutí účelové neinvestiční dotace na výdaje jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí pro rok 2018.

Kolínští hasiči získali grant na nové záchranné prostředky na vodě

18. 6. 2018 | Územní odbor Kolín HZS Středočeského kraje opět uspěl v pořadí už 13. ročníku grantového programu automobilky TPCA, kterým největší zaměstnavatel kolínského regionu naplňuje svoje motto společenské odpovědnosti „Pomáháme tam, kde jsme doma“.

Kuriózní záchrana muže z mostního oblouku ve Štěchovicích

17. 6. 2018 | V neděli 17. června ve tři čtvrtě na devět přijala tísňová linka středočeských hasičů žádost Policie ČR o spolupráci při záchraně osoby, která ležela na jednom z oblouků štěchovického mostu Dr. Edvarda Beneše v okrese Praze-západ.

Den bezpečné Příbrami na Nováku navštívily tisíce lidí

16. 6. 2018 | V pátek 15. června se konal tradiční Den bezpečné Příbrami, kde svoji práci prezentoval i příbramský územní odbor Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje.

Zdroj: HZS Středočeského kraje - hzscr.cz
20:14:03 | 19.07.2018Mladá Boleslav má svoji kilogramovou stříbrnou medaili

Jablonecká Česká mincovna představuje statutární město Mladou Boleslav na stříbrné medaili, která je tak dalším městem zvěčněném na jednom kilogramu ryzího stříbra. První medaili, věnovanou Plzni v rámci investiční série Statutární města, vyrazila ...

Mladoboleslavské Bondy má tři nové nájemce

11.06.2018 | Z regionu

V obchodním centru Bondy Mladá Boleslav, jenž patří realitní skupině CPI Property Group, otevřely v dubnu a květnu tři nové prodejny. Nejnovějším přír ...

Benefičním koncertem oslaví tenorista Rolando Villazón 10 let v roli evropského ambasadora smíchu

06.06.2018 | Z regionu

PRAHA - Nezisková organizace Zdravotní klaun roznáší prostřednictvím svých 86 profesionálních klaunů smích nemocným dětem a osamělým seniorům již osmn ...Čtvrtek 19.7.2018
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2018 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.