MladáBoleslavDnes.cz
MladáBoleslavDnes.cz » Zpravodajství » Kultura a volný čas v regionu

Kulturní zpravodajství z regionu | Mladá Boleslav, Středočeský kraj

OBRAZEM: Galerie Pod Věží zve na fotografie

OBRAZEM: Galerie Pod Věží zve na fotografie

4. 5. 2018 | Mladá Boleslav - Tento týden se u příležitosti životních jubileí autorů uskutečnila v galerii Pod Věží, na Starém městě, vernisáž výstavy fotografií mladoboleslavských fotografů, otce a syna, Zdeňka Halíře a Jana Halíře. Oba jsou členové mladoboleslavského Fotoklubu Sokol MB. Výstava potrvá až do 3. června. 

Saturnin hlásí vyprodáno

Saturnin hlásí vyprodáno

20. 4. 2018 | Mladá Boleslav - Kdo by ho neznal. Oduševnělého, oddaného a svérázného sluhu, který si s nonšalancí sobě vlastní podrobil svého pána. V bláznivých nápadech toho chlapíka je kus poezie, jeho humor, fantazie a podivuhodné myšlenkové přemety dovedou udělat detektivku z jízdního řádu. To je Saturnin.

Sbor přivítá přednášky i kulturu

Sbor přivítá přednášky i kulturu

19. 4. 2018 | Mladá Boleslav - Už zítra, v pátek, se uskuteční v rámci oslav 100. výročí založení republiky setkání Řádu strážců koruny a meče s veřejností. 

Pro mimořádný festival chystají radní vysokou podporu

Pro mimořádný festival chystají radní vysokou podporu

9. 4. 2018 | Střední Čechy – Čtyřmi miliony korun – stejnou částkou jako v loňském roce – hodlají středočeští radní podpořit uspořádání festivalu filmové hudby a multimédií nazvaného Soundtrack Poděbrady, jehož první ročník se loni uskutečnil na sklonku prázdnin. Stejné to bude i letos; festivalový program je rozvržen na poslední „prázdninový“ víkend: od 30. srpna do 2. září.

FOTO: Studenti hrají dětem divadlo

FOTO: Studenti hrají dětem divadlo

6. 4. 2018 | Mladá Boleslav - Již šestým rokem se žáci Studentského divadla D3 při mladoboleslavské Stření odborné škole a Středním odborném učilišti na Jičínské ulici ve svém volném čase věnují hraní divadla a každý rok připraví pro děti z mateřských a základních škol pohádku.

Klinika Dr. Pírka zve na kulturu

Klinika Dr. Pírka zve na kulturu

6. 4. 2018 | Mladá Boleslav – Kristián. Eva tropí hlouposti. Dívka v modrém nebo Alibi na vodě. Kdo by neznal tuto filmovou klasiku s Oldřichem Novým. Vzpomínky na lamače ženských srdcí dorazí do města automobilů.

OBRAZEM: Country Stock hrál na Mužském

OBRAZEM: Country Stock hrál na Mužském

2. 4. 2018 | Mnichovo Hradiště - Hudební skupina Country Stock opět řádila. Zahrála první dubnový den svým příznivcům na Mužském. Vše se uskutečnilo v rámci jubilejního 20. velikonočního setkání příznivců kapely Country Stock. I když bylo větrné, ale naštěstí slunečné počasí, nálada byla výborná.

Daniel Bambas přenechá Thálii divadlu

Daniel Bambas přenechá Thálii divadlu

1. 4. 2018 | Mladá Boleslav – Daniela Bambase věnčí čerstvě prestižní cena Thálie za roli Edwarda Kynastona ve hře Krás(k)a na scéně. Ta je výsledkem jeho spolupráce s boleslavským divadlem. Sotva si herec ale cennou trofej „ohmatal“, už se s ní zase loučí.

Kraj chce podpořit kulturu, za kterou lidi i doveze

Kraj chce podpořit kulturu, za kterou lidi i doveze

27. 3. 2018 | Střední Čechy – Divadelní představení, muzika i uspořádání krajských dnů lidové architektury. To jsou kulturní aktivity, které si podle mínění středočeských radních zasluhují podporu. V pondělí rada navrhla zastupitelům, aby uvolnili dohromady 5,6 milionu korun.

Daniel Bambas má Thálii!

Daniel Bambas má Thálii!

25. 3. 2018 | Praha / Ml. Boleslav – Po Matouši Rumlovi, Petru Mikeskovi a Radimu Madejovi má Boleslav další Thálii. V pražském Národním divadle převzal stále ještě sedmatřicetiletý Daniel Bambas. Byl oceněn jako nejlepší herec v kategorii Činohra.

Zdroj: boleslavsky.denik.cz | Další zprávy »
14:13:09 | 21.05.2018Dan Bárta & Illustratosphere : Mezi vrcholy tour 2018 / Mladá Boleslav

Kdy: Úterý 22.05.2018
Kde: Škoda Muzeum, tř. Václava Klementa 294, Mladá Boleslav
Srdečně Vás zveme na koncert Dana Bárty - jedenáctinásobného držitele Ceny Anděl. Nezaměnitelný hlas s vynikající technikou zpěvu, prvotřídní hudebníci a písně vzlétající nad tuzemský standard ...

ČECHOMOR: Kooperativa tour 2018 / Mladá Boleslav

Kdy: Čtvrtek 24.05.2018
Kde: Dům kultury, Mladá Boleslav

Krásná louka fest 2018 - Mladá Boleslav

Kdy: Sobota 26.05.2018
Kde: Krásná louka, Ptácká, Mladá Boleslav

Anenská pouť - Mnichovo Hradiště

Kdy: Pátek 27.07.2018
Kde: Ulice V Lipách, Mnichovo Hradiště

Tři Sestry Radegast tour 2018 / Benátky nad Jizerou

Kdy: Pátek 24.08.2018
Kde: Loděnice, Benátky nad JizerouPondělí 21.5.2018
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2018 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.