MladáBoleslavDnes.cz
MladáBoleslavDnes.cz » Kalendář akcí » Detail akce

Přidávání akcí do kalendáře bylo dočasně pozastaveno.
Pokud chcete propagovat svoji kulturní akci formou PR článku v našem zpravodajství kontaktujte nás zde.

NOČNÍ SMĚNA - Mladá Boleslav

Kdy:
Pátek 11.03.2016 od 22:00 hod až 12.03.2016
Kde:
U-Turn Pub, Pražská brána 111, Mladá Boleslav
Pořadatel:
Sdílet:

Pártyprojekt Noční Směna po několika letech opět ožívá a o co se vlastně jedná? Jde o klubovou noc orientovanou na elektronickou taneční hudbu a techno, která před lety vznikla v libereckém klubu Escape. Nově našla Noční Směna domov v mladoboleslavském útulném klubíku U-turn a už 11. března se Vám představí v plné parádě se vším, co k ní patří ! Samozřejmě nebude chybět řádný headliner a celou noc Vás budou provázet rázné technobeaty.
Mistrem první Noční Směny v klubu U-turn bude DJ Makarov, ostřílený borec a producent v jedné osobě. Těšte se na jedinečný styl mixování plný scratchů, ale také hudebně originální technojízdu.

K pracovnímu ponku se dostane také jablonecký Daho, známý z legendární dvojice Daho & Ginger, který se v posledních letech vydal na vlastní dráhu. Jeho industriální pojetí techna aktuálně protíná post punk. Dodává tak setům větší hudební rozsah a silnou energii. Na naši Noční Směnu se přihlásil i DJ Klapin. Ten si prý dovolí zkrotit i 3 soustruhy najednou, tak uvidíme na místě. Nebudou chybět ani rezidenti na plný pracovní úvazek Afroger a Efotan.

Mapa:

Upozornění: případné změny termínů akce a místa konání si ověřte na stránkách pořadatele !

Další akce v okolí42,811155319214