MladáBoleslavDnes.cz
MladáBoleslavDnes.cz » Zpravodajství » Alternativní zpravodajství

Alternativní zpravodajství

Drsný odvetný útok raketomety Uragan v Sýrii za sestřelení Su-24 a smrt pilota zaznamenán na video

26. 11. 2015 | Starší video Syrské svobodné armády drsného útoku ruského letectva a dělostřelectva na pozice turkmenských radikálů. Právě na tomto místě radikálové zastřelily ruského pilota bombardéru Su-24, který se katapultoval poté, co Turci sestřelili letadlo nad územím Sýrie. Ruská armáda se takto nejspíš  pomstila za zabití svého pilota. Pozice teroristů ostřelovali raketami Uragán. Komentátor ve videu tradičně vyvolával Alláh akbar... ...

„Odhalená agrese!“. Slovenský satirický časopis v roce 1958 předvídal události roku 2015

28. 11. 2015 | Slovenský satirický časopis Roháč v roce 1958 uveřejnil karikaturu, která velmi připomíná současnou syrskou krizi. Věštecká karikatura vyvolala velký zájem uživatelů sociálních sítí. Například na své facebookové stránce na tuto karikaturu upozornil Eduard Chmelár, zakladatel hnutí SEN. Napsal na své zdi toto:

Jak bude vypadat svět v roce 2030?

29. 11. 2018 | Jaký by mohl být svět za dvacet či padesát let? Předkládat předpovědi vývoje a budoucích trendů není příliš v módě, s tím jak se zabýváme spíše přítomností a aktuálními problémy. Přesto zde zkusím určitou prognózu předložit, vytvořenou na základě zkušeností i trendů současného vývoje. Kdo by konec konců nechtěl znát budoucnost? Základním kamenem budoucího dění podle mě bude určité vystřízlivění. Myslím, že v budoucnosti budou naše životy mnohem klidnější, než jsou v současnosti. Hektický a vypja ...

Muž vyrobil cihlu z čínského smogu za pouhých 100 dní. Varuje, za chvíli změníme sami sebe v prach

2. 12. 2018 | Obyvatel čínského města Šen-Čen udělal cihlu ze smogu, do kterého byl zahalen Peking. Informoval o tom portál People's Daily Online. Aby vyrobil jeden blok, strávil muž v hlavním městě Číny 100 dní. Celou tu dobu pomocí průmyslového vysavače sbíral ze vzduchu částice špíny v místech největší koncentrace lidí, včetně největšího na světě náměstí Tchien-an-men Kuang-čchang (Náměstí nebeského klidu).

Astronaut z mise Apollo 14: „Ano, je to pravda... ve vesmíru nejsme sami, přicházejí k nám už dlouho!”

2. 12. 2018 | Dr. Edgar Mitchell je muž s mnoha zkušenostmi. Nejen že byl 6. mužem, který stanul na měsíci, je také bývalým kapitánem Amerického námořnictva, spisovatel a profesor. Má bakalářský titul v oboru vědy z univerzity Carneige Mellon, absolvoval postgraduální studium vědy na Americké námořnické univerzitě a má dokonce doktorský titul aeronautiky a astronautiky z MIT. Obdržel několik čestných titulů ze státní univerzity v Novém Mexiku, z univerzity v Akron, nebo z Univerzity Embry-Riddle. ...

Zdroj: ac24.cz | Další zprávy »
10:15:19 | 22.08.2019

Německo utrácí stovky milionů eur na údržení amerických vojáků!

Německo utrácí stovky milionů eur na údržení amerických vojáků!

22. 8. 2019 | Německá vláda utrácí stovky milionů eur na údržení amerických vojáků nacházejících se ve Spolkové republice Německo.

Proč USA váhají se sankcemi proti ruské automobilce GAZ?

Proč USA váhají se sankcemi proti ruské automobilce GAZ?

22. 8. 2019 | Spojené státy měly uplatnit sankce proti druhému největšímu ruskému výrobci automobilů, Gorkovskému Avtomobilnému Zavodu, známému také jako skupina GAZ již 4. července.

Ukrajina ukončila přípravy na válku s Ruskem

Ukrajina ukončila přípravy na válku s Ruskem

22. 8. 2019 | Ukrajina by měla přijmout opatření, aby bezbolestně a úplně přerušila všechny vztahy s Ruskou federací.

Daily Mail Trumpovi: Zapomeňte na Grónsko, kupte si Velkou Británii!

Daily Mail Trumpovi: Zapomeňte na Grónsko, kupte si Velkou Británii!

22. 8. 2019 | Donald Trump připustil, že by chtěl koupit Grónsko, ale měl by zvýšit sázky a pořídit si Spojené království, napsal Richard Littlejohn, publicista Daily Mail.

McFaul: Trumpova touha vrátit Rusko do G7 je známkou slabosti

McFaul: Trumpova touha vrátit Rusko do G7 je známkou slabosti

22. 8. 2019 | Prohlášení Donalda Trumpa, že by se Rusko mělo vrátit do G7, není v zájmu Spojených států, říká bývalý americký velvyslanec v Rusku Michael McFaul. Podle něj má člověk dojem, že současná hlava Bílého domu něco dluží Vladimíru Putinovi.

Zdroj: prvnizpravy.cz | Další zprávy »
10:15:19 | 22.08.2019

Zemřel muž, kvůli kterému se Ransdorf dostal do vazby

Zemřel muž, kvůli kterému se Ransdorf dostal do vazby

22. 8. 2019 | V červnu na Berounsku zemřel Vladimír Huněk, který je známý především z kauzy bývalého europoslance Miloslava Ransdorfa. Tím končí i policejní vyšetřování údajného dědice miliardového konta ve Švýcarsku. Berounská policie nadále zjišťuje okolnosti jeho smrti.

„Kdybych to dělal, už bych byl ve vládě.“ Šmarda promluvil o tahanici o křeslo ministra kultury

„Kdybych to dělal, už bych byl ve vládě.“ Šmarda promluvil o tahanici o křeslo ministra kultury

22. 8. 2019 | Místopředseda ČSSD Michal Šmarda ještě před navržením na ministra kultury Lubomíra Zaorálka v rozhovoru pro Právo uvedl, že vládní účast ČSSD poškozuje a tahanici o křeslo ministra kultury nemohla sociální demokracie proti prezidentovi Miloši Zemanovi a premiérovi Andreji Babišovi vyhrát.

Média: Německo utrácí stovky milionů eur za americká vojska

Média: Německo utrácí stovky milionů eur za americká vojska

22. 8. 2019 | Německá vláda utrácí za americká vojska nacházející se na území SRN stovky miliónů eur, uvádí televizní kanál ARD s odkazem na odpověď německého ministra financí na otázku poslankyně Německého spolkového sněmu za stranu Levicoví Brigitte Freicholdové.

Video: Amatérský plavec přeplul 32 km přes Ladožské jezero

Video: Amatérský plavec přeplul 32 km přes Ladožské jezero

22. 8. 2019 | Podnikatel a amatérský plavec Nikita Posochov přeplul 32 km za 14 hodin přes Ladožské jezero. Samotné plavání věnoval paměti o blokádě Leningradu.

Jaderný vědec usvědčil tvůrce seriálu Černobyl ze zkreslení faktů

Jaderný vědec usvědčil tvůrce seriálu Černobyl ze zkreslení faktů

22. 8. 2019 | Autoři americko-britského seriálu Černobyl spojují barvité záběry se zkreslením faktů, pokud jde o počet zahynulých při havárii jaderné elektrárny, prohlásil v pondělí náměstek ředitele Mezinárodní agentury pro atomovou energii (MAAE) Michail Čudakov.

Zdroj: cz.sputniknews.com | Další zprávy »
10:15:31 | 22.08.2019

Ukrajina bude rozprodána

Pro Monsanto, Cargil a DuPont je vyjednávání o tom, komu patří ukrajinská černozem, nepřípustné. Debaty o vhodnosti prodeje ukrajinské černozemě se chýlí ke konci. Před našima očima se odehrál posun od nemyslitelného a radikálního k přijatelnému a rozumnému. Brzy se stane prodej zemědělských pozemků na Ukrajině platnou normou. A to bez ohledu na výsledky společného sociologického průzkumu KMIS (1), Razumkovova centra (2) a sociologické skupiny Rating (3), kteří informují o tom, že 72 % obyv ...

Zdroj: zvedavec.org | Další zprávy »
10:15:19 | 22.08.2019

Británie: Není to země pro občany z EU

22. 8. 2019 | Pokud jste pravidelným čtenářem Britských listů, asi jste si povšimli, že za poslední rok vychází můj týdenní seriál o Polsku docela nepravidelně. Chci dnes svědčit o tom, co se stalo v mém životě a jak jsem se zamotal do absurdit britského zdravotnického a sociálního systémuZačátek27. června 2019 na mě fyzicky zaútočil jeden můj spolupracovník v zaměstnání (kromě toho, že píšu a překládám, jezdím také na část úvazku jako řidič pro malou skotskou kamionovou firmu). Ten člověk se choval ag ...

Zdroj: blisty.cz | Další zprávy »
10:15:19 | 22.08.2019

Čtvrtek 22.8.2019
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.