MladáBoleslavDnes.cz
MladáBoleslavDnes.cz » Monitor zpráv » Alternativní zpravodajství

Alternativní zpravodajství

Putin řekl Scholzovi, proč chystá další údery na Ukrajině

2. 12. 2022 | Ukrajina se připravuje na další zesílení ruských leteckých útoků zaměřených na její energetickou infrastrukturu a prezident Vladimir Putin v pátek potvrdil, že další vlna... Článek Putin řekl Scholzovi, proč chystá další údery na Ukrajině se nejdříve objevil na AC24.cz.

Rusko nyní tvrdí, že se USA a NATO „přímo účastní“ války na Ukrajině

2. 12. 2022 | Začátkem tohoto týdne CNN informovala, že Bidenova administrativa zvažuje „dramatické“ zvýšení výcviku ukrajinských sil. (Foto: Flickr) Návrh by zahrnoval výcvik amerických poradců „mnohem větších... Článek Rusko nyní tvrdí, že se USA a NATO „přímo účastní“ války na Ukrajině se nejdříve objevil na AC24.cz.

Fanoušci se podivují nad novým vzhledem známého herce

2. 12. 2022 | Známý herec Simon Cowell vyvolal obavy fanoušků v novém videu, které ve čtvrtek sdílel na sociálních sítích. (Foto: Twitter) Something doesn’t seem quite right….... Článek Fanoušci se podivují nad novým vzhledem známého herce se nejdříve objevil na AC24.cz.

San Francisco schválilo smrtící policejní roboty po slyšení v dozorčí radě

2. 12. 2022 | Dozorčí rada San Francisca tento týden odhlasovala možnost použít policii smrtící, dálkově ovládané roboty v určitých situacích, kdy „hrozí riziko ztráty života příslušníků veřejnosti... Článek San Francisco schválilo smrtící policejní roboty po slyšení v dozorčí radě se nejdříve objevil na AC24.cz.

Nizozemská policie tvrdě potlačuje protesty farmářů v čínském stylu

2. 12. 2022 | Nizozemská policie používá těžkou techniku k převracení traktorů, v nichž jsou zemědělci. (Foto: Twitter / Keean Bexe) Když se protestující pokojně postaví proti strojům,... Článek Nizozemská policie tvrdě potlačuje protesty farmářů v čínském stylu se nejdříve objevil na AC24.cz.

Zdroj: ac24.cz | Další zprávy »
22:16:56 | 02.12.2022

Zdroj zpráv není momentálně dostupný.

O těch "svatých" pravidlech, aneb formální výkaznictví jako stav světa, který vše podstatné zakrývá

2. 12. 2022 | „Žijeme ve světě, v němž nic není ušito na míru člověka, existuje monstrózní odlišnost mezi lidským tělem, lidským rozumem a věcmi, které dnes utvářejí prvky lidské existence, všechno je ve stavu nerovnováhy. Neexistuje žádná jednotlivá kategorie, skupina nebo třída lidí, které by se tato zničující nerovnováha netýkala (...)“ (Simone Weilová) Novinářka,paní Angelika Bazalová včera skvěle napsala na svém fb profilu velmi zajímavou úvahu o špatně přečtené číslice u občanského průkazu prezidentské ...

Zdroj: blisty.cz | Další zprávy »
22:16:55 | 02.12.2022

Pátek 2.12.2022
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


Copyright © 1/2009-2022 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.