MladáBoleslavDnes.cz
MladáBoleslavDnes.cz » Monitor zpráv » Z regionu » Zpravodajství iDNES.cz - Praha a střední Čechy

Z regionu

Zpravodajství iDNES.cz - Praha a střední Čechy Zdroj: Zpravodajství iDNES.cz - Praha a střední Čechy |

U výjezdu z tunelu Blanka se převrátil kamion. Vysypal se z něj papírový odpad

24. 5. 2024 | V pátek kolem poledne se u výjezdu do tunelového komplexu Blanka v Praze 8 převrátil návěs kamionu. Komunikaci zasypal odpadním papírem. Silnice byla více než šest hodin neprůjezdná.

Reprezentant Svoboda se loučí s Děčínem bronzem. Mohl by posílit Nymburk

24. 5. 2024 | Bronz na rozloučenou. Basketbalový reprezentant Matěj Svoboda k němu v sérii o třetí místo v NBL přispěl 13 body, další za Děčín nepřidá. Válečnickou zbroj odkládá; hned po posledním zápase sezony v rodné Ostravě oznámil, že v klubu svého srdce po třech letech končí.

Hokej budou promítat na Staromáku až v neděli. Semifinálovou bitvu náměstí neuvidí

24. 5. 2024 | Nedělní zápasy z mistrovství v hokeji budou k vidění na obrazovce na Staroměstském náměstí v Praze, instalace bude v sobotu, řekl mluvčí hlavního města Vít Hofman. Veřejné projekce chystají i větší města napříč republikou. Jedná se také o možném pondělním setkání fanoušků s českými hokejisty na Staroměstském náměstí, záležet však bude mimo jiné na konečném úspěchu národního týmu.

Škody za 100 milionů. CityElefant je po srážce s lokomotivou v Praze poničený

24. 5. 2024 | Na pražském hlavním nádraží se v pátek dopoledne střetl osobní vlak s posunovací lokomotivou. Záchranáři ošetřili tři lidi, kteří utrpěli šok a odřeniny. Původní odhady hovořily o minimálních škodách, odpoledne však byly vyčísleny na sto milionů. Policie věc vyšetřuje pro podezření ze spáchání trestného činu obecné ohrožení z nedbalosti, napsala na síti X.

Při nehodě u Benešova zemřel člověk, tři další jsou zranění. Převážely je vrtulníky

24. 5. 2024 | Hlavní tah z Prahy na Tábor zablokovala před polednem u Bystřice na Benešovsku čelní srážka dvou osobních aut. Vyžádala si jedno úmrtí a tři zraněné. Na místě zasahovaly dva vrtulníky záchranářů. Komunikace byla zhruba čtyři hodiny neprůjezdná.

Pojďme konečně vyřešit Holešovice zodpovědně, říká Portlík a navrhuje skupinu

24. 5. 2024 | Pražský magistrát vytvoří pracovní skupinu, která se bude zabývat situací kolem rozvoje stanice metra Nádraží Holešovice a jejího okolí. Budou v ní zástupci všech politických stran, které jsou v zastupitelstvu. Ve čtvrtek to schválili zastupitelé. Skupina vznikne na popud Tomáše Portlíka z ODS. Pražský zastupitel uvedl, že úkolem politiků je zabránit, aby v případě Nových Holešovic vznikly městu škody. ...

Rasismus? Křivé nařčení, hájí Vlašim kapitána. Proti trestu se odvolá

24. 5. 2024 | Vedení vlašimského klubu se odvolá proti osmizápasovému trestu pro kapitána týmu Jiřího Kulhánka, který mu ve čtvrtek za rasistickou urážku soupeře vyměřila disciplinární komise Ligové fotbalové asociace. Podle Středočechů se osmadvacetiletý obránce nebo záložník v utkání 23. kola druhé ligy proti Líšni nijak neprovinil a jde o křivé nařčení.

Jako 362 fotbalových hřišť. Archeologové zkoumají oblast stavby Pražského okruhu

24. 5. 2024 | Na připravované stavbě Pražského okruhu mezi dálnicí D1 a Běchovicemi začal archeologický průzkum. Výstavba chybějícího úseku dálničního okruhu by měla začít na konci letošního roku a skončit na přelomu let 2027 a 2028. Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) čeká na vydání stavebního povolení a vybírá zhotovitele prací. Termín pro podání nabídek je stanoven na červenec, firmu chce vybrat do konce roku.

Kvůli použití spreje po fotbale v Boleslavi prověřuje policie 11 oznámení

24. 5. 2024 | Policie v souvislosti se zákrokem po sobotním fotbalovém zápase Sparty v Mladé Boleslavi prověřuje 11 oznámení. Ta se týkají použití slzotvorného prostředku policií. Po konci zápasu se na hřiště dostala totiž část fanoušků, policie na výzvu pořadatelů zakročila a použila donucovací prostředky.

Milník 60 metrů pokořen. A na Zlaté tretře hodím ještě dál, věří Železná

24. 5. 2024 | Chvíli to vypadalo, že s výkonem 60,41 atletický mítink Kladno hází ovládne, nakonec ji však o 26 centimetrů přehodila kolegyně Petra Sičáková. Oštěpařka Andrea Železná přesto měla důvod slavit, poprvé v kariéře totiž překonala vysněnou metu šedesáti metrů a přiblížila se účasti na velkých akcích.

Šampionát v Praze hlídá dvacítka hasičů. Připravena je i na chemický útok

23. 5. 2024 | O2 arena je v těchto dnech jedním z nejstřeženějších míst Prahy. O bezpečí nejen uvnitř budovy, ale i jejího okolí se v době konání Mistrovství světa v ledním hokeji starají všechny složky integrovaného záchranného systému (IZS). Dvacítka hasičů střeží dění přímo na místě a se speciální výbavou je připravena na všechno, včetně chemického útoku.

Převozové sanitky nefungují. Rezervaci chtějí dny předem, nejezdí po celé Praze

23. 5. 2024 | Bohumil potřeboval minulý měsíc přepravit nepohyblivou manželku z Prahy 3 na ošetření do nemocnice. Chtěl využít službu převozové sanitky, netušil však, že ani s předstihem pěti pracovních dní ji nesežene. Někde mu nevzali telefon, jinde odmítli jet do jeho části města. Což ale nesmějí a porušují tím zákonné podmínky služby.

Policie odhalila 600 falešných lístků na MS v Praze. Škoda je za dva miliony

23. 5. 2024 | Pražští policisté zatím při hokejovém mistrovství světa odhalili na šest set falešných či mnohonásobně prodaných vstupenek. Výše škody dosahuje dvou milionů korun. Z podvodu jsou dosud obviněni tři lidi, dva z nich na falšování vstupenek spolupracovali.

V Krči se střetl autobus MHD s náklaďákem, dvanáct lidí se lehce zranilo

23. 5. 2024 | Složky záchranného systému ráno zasahovaly u dopravní nehody na křižovatce ulic Zálesí a Sulická v Praze 4, kde se srazil autobus s nákladním autem. Dvanáct lidí při střetu utrpělo lehčí zranění. Záchranáři vyhlásili traumaplán prvního stupně.

V hostivařském zookoutku někdo nakrmil danělu pečivem, kvůli kolice uhynula

23. 5. 2024 | V hostivařském zookoutku Divoká zahrada uhynula samice bílého daňka. V pondělí našla mrtvé zvíře ošetřovatelka. Ta zjistila, že daněla dostala koliku, protože snědla hodně pečiva. Dal jí ho někdo z návštěvníků i přesto, že to je zakázané.

Třinecký Slovák Čacho o stěhování do Prahy: Na outúčko máme super vzpomínky

23. 5. 2024 | Útočník slovenských hokejistů Viliam Čacho se prvního startu na mistrovství světa dočkal na závěr ostravské skupiny. Byl u úterní noční prohry se Švédy 1:6. Ta už nic nezměnila na tom, že Slováci ve čtvrtfinále nastoupí ve čtvrtek od 16. 20 v Praze proti Kanadě.

Jako cizinec si ani nepřipadám, vím, co je Sparta. Birmančevič o trofejích i Euru

23. 5. 2024 | Před týdnem dvěma góly proti Ostravě zajistil Spartě dost možná klíčové vítězství v boji o ligový titul. Ve středu večer v Plzni srbský útočník Veljko Birmančevič byl zase o obou gólů, kterými sparťané ovládli pohárové finále (2:1). „Krásný pocit. Máme další trofej, jsem šťastný i za tým. Máme double, ukázali jsme, kdo je v Česku nejlepší.“

Že ve finále převážila agresivita? To je český fotbal, řekl plzeňský Koubek

23. 5. 2024 | Byl v klidu, mluvil bez emocí. „Bolí to, ale určitě nebudeme brečet,“ prohlásil trenér plzeňských fotbalistů Miroslav Koubek po prohraném finále domácího poháru. Jeho tým podlehl doma Spartě 1:2, která rozhodla v nastavení. „Vyhrál šťastnější, o tom není pochyb.“

Ostuda českého fotbalu. Pohár končil bitkou fanoušků, zasáhli těžkooděnci

22. 5. 2024 | Místo vítězného křepčení s pohárem hromadná bitka fanoušků. Ostuda, ze které se bude český fotbal dlouho vzpamatovávat. Finále poháru na plzeňském stadionu ve Štruncových sadech skončilo fiaskem. Fotbalisté prchali do bezpečí, protože chuligáni se prali přímo na hřišti. Rozhánět je musely stovky policejních těžkooděnců.

Hrdý Priske: Štěstí určitě nerozhodlo. Hráči mají mentalitu šampionů

22. 5. 2024 | Vybavíte si, že by někdy dřív odtrénoval zápas v saku? Těžko! Často oblek ze skříně nevytáhne, ale tentokrát Brian Priske, kouč fotbalové Sparty udělal výjimku. A litovat nemusel. Jeho tým zvládl finále poháru proti Plzni, vyhrál na jejím hřišti 2:1 a završil báječnou sezonu: po deseti letech si užívá double.Zpravodajství MladáBoleslavDnes.cz

Zkapacitnění světelné křižovatky na silnici I/16 u Řepova na Mladoboleslavsku se drží harmonogramu

Práce na zkapacitnění vytížené světelné křižovatky na silnici I/16 u Řepova na Mladoboleslavsku pokračují podle stanoveného harmonogramu. Stavba i nadále omezuje dopravu v místě pouze částečně. Úplné zprovoznění křižovatky plánuje ŘSD příští ...

VZP: Dobrou zprávou z oblasti prevence je rostoucí účast na screeningových programech

Klíčovou roli v úspěšnosti léčby onkologických onemocnění hraje včasný záchyt nemoci. Dobrou zprávou proto je rostoucí počet návštěvníků u všech třech ...

Střední Čechy pouští k vodě novou kampaň. Pomocí dvojsmyslu láká na letní dovolenou u vody

Pod názvem Pustit k vodě dnes představila Středočeská centrála cestovního ruchu nový turistický produkt zaměřený na aktivní pobyt u vody i na vodě ve ...

Více než 30 milionů korun míří na podporu malých obcí Středočeského kraje

Radní včera schválili 64 žádostí o dotaci na rozvoj malých obcí do 2000 obyvatel. Největší dotace míří na intenzifikaci ČOV Měšice (1 999 000 Kč). Zám ...

Představení HONOR Magic6 RSR: Spojení inovace a elegance

V oblasti chytrých telefonů vyniká HONOR Magic6 RSR jako důkaz o pokročilé technologii a sofistikovaném designu. Chlubící se celou řadou impozantních ...Pátek 24.5.2024
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na X


Nastavení cookies | GDPR | Přidat zprávu, PR článek | O nás, kontakty | Přidat firmu | Nabídka našich služeb | Inzerce-Dnes.cz | Práce v ČR | InfoDnes.cz
InfoDnes.cz
Sdružení regionálních portálů

Kraj Vysočina
HavlíčkůvbrodDnes.cz
JihlavaDnes.cz
TřebíčDnes.cz

Liberecký kraj
LiberecDnes.cz

Ústecký kraj
ÚstínadLabemDnes.cz

Plzeňský kraj
PlzeňDnes.cz

Jihočeský kraj
ČeskéBudějoviceDnes.cz

Jihomoravský kraj
BrněnskoDnes.cz

Olomoucký kraj
OlomoucDnes.cz

Zlínský kraj
ZlínDnes.cz

Moravskoslezský kraj
OstravaDnes.cz

Copyright © 1/2009-2024 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS InfoDnes