MladáBoleslavDnes.cz » Zpravodajství » Sportovní zprávy z regionu
+ Přidat zprávu
Sportovní zprávy z regionu

Kotvan trefil prodloužení, Lenc potom výhru

10. 12. 2017 | Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ – Hokejisté Boleslavi poslali v zápase 30. kola extraligy na pardubického brankáře Kacetla 47 střel, hráli dvě dvojnásobné přesilovky, přesto výhru vydřeli se štěstím až v samotném závěru zápasu. Pět a půl vteřiny před koncem třetí třetiny totiž vyrovnával na 2:2 obránce Oldrich Kotvan. V následném prodloužení podržel domácí dvakrát brankář Růžička, aby následně minutu před koncem rozhodl o druhém bodu pro domácí útočník Radan Lenc. ...

Basketbalisté jsou už čtvrtí

10. 12. 2017 | Mladá Boleslav - Basketbalisté Mladé Boleslavi sehráli dvě utkání na palubovkách soupeře a v obou slavili vítězství. Nejprve si v sobotu poradili s Brandýsem nad Labem, i když se utkání rozhodovalo až v koncovce. V neděli pak celkem jednoznačně přehráli Kbely.

Mladší dorost začal porážkou

10. 12. 2017 | Ostrava – Hokejový mladší dorost BK Mladá Boleslav vstoupil do nadstavbové části extraligy na ledě vzdálených Vítkovic. Naneštěstí však porážkou 1:3. Na nápravu budou mít Bruslaři šanci už dnes, kdy od 13 hodin hostí Havířov.

Josef Vosický vzpomíná na dětství hvězd: Kluci měli touhu vyhrávat

9. 12. 2017 | Kladno /ROZHOVOR/ - Zatím poslední slavná generace českého hokeje přichází do vrcholných let. Hráči jako Jakub Voráček, Michael Frolík nebo Ondřej Pavelec mají pořád ještě hodně vysoké, nebo aspoň vysoké postavení v NHL a je prakticky jisté, že takových borců bude z českého pohledu v elitní zámořské soutěži dál ubývat. Myslí si to i známý kladenský kouč hokejové mládeže Josef Vosický. Právě jemu zlatá generace, kterou tvořili kromě jmenovaných hokejistů třeba i Jiří Tlustý nebo Jakub Valský proš ...

O porážce Bruslařů rozhodla akce drzého debutanta

8. 12. 2017 | Brno /FOTOGALERIE/ – Na ledě úřadujícího mistra už v extraligové sezoně jednou překvapili, ve 29. kole ale odešli hokejisté Mladé Boleslavi z duelu s brněnskou Kometou zklamaní po porážce 1:4.

Malibu podlehlo favoritovi

8. 12. 2017 | Mladá Boleslav /FOTOGALERIE/ – Deset minut drželi futsalisté Malibu krok v domácím souboji s favorizovaným celkem z Liberce. Růžovky dokonce dvakrát vedli, když se o obě jejich branky postaral Bělík, hosté ale dokázali vyrovnat a ve druhé části prvního poločasu si vytvořili rozhodující tříbrankový náskok.

Marešovi to konečně cinklo

8. 12. 2017 | Karlovy Vary – Vrchol soutěžní sezóny karatistů Českého svazu karate se o víkendu uskutečnil v Karlových Varech. Do lázeňského centra vyrazili na republikový šampionát také reprezentanti mladoboleslavské Auto Škody.

Výsledky hokejové mládeže

8. 12. 2017 | Boleslavsko- Přinášíme výsledkový servis hokejové mládeže.

Házenkářská garda skončila třetí

8. 12. 2017 | Praha – Házenkáři Handballu Stará Garda Mladá Boleslav se o víkendu zúčastnili mezinárodního Vánočního turnaje v Praze. Klání kategorie hráčů nad 35 let se zúčastnila družstva Sokola Vršovice, a německých Liebenwalde a Heidelbergu. Turnaj se hrál systémem každý s každým a jedno utkání s hrací dobou dvacet minut.

Bruslaři hrají na ledě Komety

8. 12. 2017 | Mladá Boleslav – Zápasy v rychlém sledu. Hokejisté Bruslařského klubu se po úterní dohrávce na ledě Plzně, ve které nestačili na lídra extraligy a podlehli mu 1:4, představí dnes opět na ledě soupeře. V rámci 29. kola zajíždí na domácí území páté Komety Brno.

Zdroj: boleslavsky.denik.cz | Další zprávy »
22:13:29 | 10.12.2017

Kam v neděli 3.prosince 2017 za sportem?Hraje se liga hokeje a fotbalu

3. 12. 2017 | Sportovní program bývá o víkendu naplněný tolika lákadly, že je těžké poradít, kam se jít podívat, koho obdivovat a komu fandit z hlediště nebo jen u televizních obrazovek, proto nezapomínejte, že i vy si můžete zasportovat.

Kam v sobotu 2. prosince 2017 za sportem? Zvažte ligu fotbalu ...

Kam v neděli 12. listopadu 2017 za sportem? Podívejte se třeba na hokej

Kam v sobotu 11. listopadu 2017 za sportem? Zkuste hokej, fotbal ...

Pohár ligových týmů získali ragbisté Sparty.Ve  finále porazili Pragu 35:17

Pohár ligových týmů získali ragbisté Sparty.Ve finále porazili Pragu 35:17

4. 11. 2017 | Jediná tuzemská ragbyová soutěž, která se hrála na podzim 2017, byl jednokolový Pohár ligových týmů, který první listopadovou sobotu dospěl do finále.

Zdroj: stredoceskenovinky.cz | Další zprávy »