MladáBoleslavDnes.cz
MladáBoleslavDnes.cz » Zpravodajství » Zprávy

Ministři ČSSD navštíví Mladou Boleslav

24.02.2020
V úterý 25. února Jan Hamáček, ministr vnitra a předseda ČSSD, Jana Maláčová, ministryně práce a sociálních věcí a místopředsedkyně ČSSD, Tomáš Petříček, ministr zahraničních věcí a místopředseda ČSSD a Lubomír Zaorálek, ministr kultury, společně s náměstkem primátora a kandidátem na hejtmana Robinem Povšíkem navštíví Mladou Boleslav. Na jedné z akcí budou například debatovat o budoucnosti důchodového systému.
Jan Hamáček, ministr vnitra a předseda ČSSD | Foto: Úřad vlády ČR
Program návštěvy ministra vnitra Jana Hamáčka:
11:12 Jízda vlakem z nádraží Mladá Boleslav město na hlavní nádraží, Mladá Boleslav. Prohlídka nádraží, seznámení se s plány na rekonstrukci. Společně s ministrem kultury Lubomírem Zaorálkem, zahraničních věcí Tomášem Petříčkem a náměstkem primátora Mladé Boleslavi Robinem Povšíkem.

13:00 Představení Centra sociální pomoci a integrace SVĚT. Příspěvek na téma rodinné politiky, mezigeneračního propojení. Společně s ministryní práce a sociálních věcí Janou Maláčovou, ministrem kultury Lubomírem Zaorálkem a zahraničních věcí Tomášem Petříčkem. Možnost mediálního výstupu na místě.
Místo: Centrum SVĚT, Tylova ulice, Mladá Boleslav

14:30 Jednání o bezpečnostní situaci v regionu a výstavbě nového sídla policie v Mladé Boleslavi vč. nového dálničního oddělení.
Místo: Policie ČR, Boleslavská 1164, Kosmonosy

15:15 Setkání s absolventy kurzu Základní odborné přípravy (ZOP) a s policisty, kteří posílili mladoboleslavské policejní oddělení.

17:00 až 19:00 Veřejná debata o budoucnosti důchodového systému společně s ministryní práce a sociálních věcí Janou Maláčovou a náměstkem primátora Mladé Boleslavi Robinem Povšíkem
Místo: Letecké muzeum Mladá Boleslav, Regnerova 114, Mladá Boleslav

Program návštěvy ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové:
10:00 Pracovní den se studentkami oboru cukrářka, debata se studenty na sociální téma: dávky, příspěvky, činnost MPSV. Zúčastní se ministr kultury Lubomír Zaorálek. V 11:30 TK na téma: Pracovní doba učitelů a pracovní doba třídních učitelů v souvislosti s třídnickými příplatky v učebně CML.
Místo: ISŠ Karmel - Na Karmeli 206, Mladá Boleslav

13:00 Představení Centra sociální pomoci a integrace SVĚT. Příspěvek na téma rodinné politiky, mezigeneračního propojení. Společně s ministrem vnitra Janem Hamáčkem, zahraničních věcí Tomášem Petříčkem a kultury Lubomírem Zaorálkem. Možnost mediálního výstupu na místě.
Místo: Centrum SVĚT, Tylova ulice, Mladá Boleslav

15:00 Návštěva Domova pro seniory Mnichovo Hradiště. Ruční práce pro seniory, debata se zaměstnanci o novele zákona o sociálních službách.
Místo: Nerudova 1470, Mnichovo Hradiště

17:00 až 19:00 Veřejná debata o budoucnosti důchodového systému společně s ministrem vnitra Janem Hamáčkem a náměstkem primátora Mladé Boleslavi Robinem Povšíkem
Místo: Letecké muzeum Mladá Boleslav, Regnerova 114, Mladá Boleslav

Program návštěvy ministra zahraničních věcí Tomáše Petříčka:
9:00 - 11:00 Návštěva firmy Linet - Slaný

9:00 - 9:40 diskuse s vedením firmy (hlavní téma - česká zdravotnická řešení ve světě, podpora exportu, zahraniční rozvojová spolupráce)
Místo: Želevčice 5, 274 01 Slaný

13:00 - 14:30 Centrum SVĚT, Tylova ulice, Mladá Boleslav

15:00 - 16:30 Debata se studenty ŠKODA Auto, Vysoká škola, Na Kameli 1457 Mladá Boleslav

Program návštěvy ministr kultury Lubomíra Zaorálka:
10:00 Pracovní den se studentkami oboru cukrářka, debata se studenty na sociální téma: dávky, příspěvky, činnost MPSV. Zúčastní se ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. V 11:30 TK na téma: Pracovní doba učitelů a pracovní doba třídních učitelů v souvislosti s třídnickými příplatky v učebně CML.
Místo: ISŠ Karmel - Na Karmeli 206, Mladá Boleslav

11:12 Jízda vlakem z nádraží Mladá Boleslav město na hlavní nádraží, Mladá Boleslav. Prohlídka nádraží, seznámení se s plány na rekonstrukci. Společně s ministrem zahraničních věcí Tomášem Petříčkem, ministrem vnitra Janem Hamáčkem a náměstkem primátora Mladé Boleslavi Robinem Povšíkem.

13:00 Představení Centra sociální pomoci a integrace SVĚT. Příspěvek na téma rodinné politiky, mezigeneračního propojení. Společně s ministrem vnitra Janem Hamáčkem, zahraničních věcí Tomášem Petříčkem a ministryní práce a sociálních věcí Janou Maláčovou. Možnost mediálního výstupu na místě.
Místo: Centrum SVĚT, Tylova ulice, Mladá Boleslav

15:30 až 16:30 Návštěva bývalého těžebního dolu Zlata, záměr provozu důlního skanzenu.
Místo: Masarykovo nám. 16, Jílové u Prahy
Zdroj: ČSSD
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru

Další články z rubriky Zprávy

Nový jízdní řád 2024 v Praze a ve Středočeském kraji

V neděli 10. prosince 2023 začne na železnici platit nový jízdní řád. Rozsah objednávky regionální dopravy v hlavním městě a Středočeském kraji bude zhruba stejný jako ve stávajícím jízdním řádu. Z důvodu stavební činnosti, výluk a dalších omezení ...

VZP: Pacientů s HIV přibylo, Česko je nadále zemí s nízkým počtem pacientů

Vloni přibylo 676 nových případů infekce HIV u pojištěnců VZP. Za léčbu 2800 pacientů pojišťovna vloni zaplatila více než 500 milionů korun, nejvíce z ...

Blíží se advent a s ním i tradiční vánoční vozidla MHD, letos rozsvítí 17 českých měst

Dopravní podniky v sedmnácti městech České republiky zpestří svým cestujícím adventní čas speciálně vyzdobenými vozy. Vánoční atmosféru v ulicích dola ...

Škoda Auto zahájila celosvětovou proměnu svých dealerství v novém korporátním designu

MLADÁ BOLESLAV - Škoda Auto zahájila uvedení nového firemního designu ve svých dealerstvích. Postupně se promění 4 000 showroomů po celém světě. Zcela ...

Středočeši významnou většinou zvolili Jana Skopečka předsedou středočeské ODS i lídrem pro krajské volby 2024

Středočeští občanští demokraté na svém sněmu v sobotu 25. listopadu opětovně potvrdili významnou většinou (103 delegátů z přítomných 115) Jana Skopečk ...

Středa 6.12.2023
Středočeský kraj
Další regiony »


Nastavení cookies | GDPR | O nás, kontakty | Přidat firmu | O regionu | Nabídka našich služeb | Inzerce-Dnes.cz | Práce v ČR | InfoDnes.cz
InfoDnes.cz
Sdružení regionálních portálů

Kraj Vysočina
HavlíčkůvbrodDnes.cz
JihlavaDnes.cz
TřebíčDnes.cz

Liberecký kraj
LiberecDnes.cz

Ústecký kraj
ÚstínadLabemDnes.cz

Plzeňský kraj
PlzeňDnes.cz

Jihočeský kraj
ČeskéBudějoviceDnes.cz

Jihomoravský kraj
BrněnskoDnes.cz

Olomoucký kraj
OlomoucDnes.cz

Zlínský kraj
ZlínDnes.cz

Moravskoslezský kraj
OstravaDnes.cz

Copyright © 1/2009-2023 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS InfoDnes