MladáBoleslavDnes.cz
MladáBoleslavDnes.cz » Monitor zpráv » Krimi zprávy z regionu » Boleslavský deník - černá kronika

Krimi zprávy z regionu

Boleslavský deník - černá kronika Zdroj: Boleslavský deník - černá kronika |

Speed Marathon: při měření rychlosti policisté v kraji rozdali 344 pokut

22. 4. 2021 | /AUDIO, FOTOGALERIE/ Pokutu za rychlost mám zaplacenou, tak už pro mě limity neplatí… Kdo ví, jestli právě takto uvažoval řidič dodávky, kterému policisté při středeční kontrole naměřili v obci 77 kilometrů za hodinu. Jisté však je, že během pár hodin byl přistižen opakovaně. Ve čtvrtek 22. dubna to potvrdil mluvčí středočeské policie Pavel Truxa: „Policistům předložil pokutový blok za stejně vysoké překročení rychlosti z téhož dne.“ ...

Hnízdo teroristů ve Slaném? Zatýkat přijel tým NCOZ

21. 4. 2021 | /FOTOGALERIE/ Terorismus, jeho financování, propagace a podpora. Taková podezření podle středečního vyjádření Martina Bílého z Vrchního státního zastupitelství v Praze figurují v nejnovější česko-ruské aféře, která, jak se alespoň zdá, výrazně zasahuje do středních Čech.

Tři lidé se zranili při vážné hromadné nehodě, pro jednoho letěl vrtulník

21. 4. 2021 | /FOTOGALERIE/ Čelní srážce v úterý večer nezabránil mladý řidič na silnici mezi Mladou Boleslaví a Mělníkem. Narazil do protijedoucího automobilu a ještě do dalšího náklaďáku, který předjížděl.

V zásilce mířící do ciziny středočeští celníci vyhmátli vojenský materiál

20. 4. 2021 | /FOTOGALERIE/ Sice neseje, ale pálit může docela dobře; i když naslepo. To zjistili středočeští celníci při rutinní kontrole zásilky, již blíže neupřesněná česká firma odesílala do ciziny. Pod označením náhradních dílů k secím strojům se pokusila o pašování materiálu, který lze zařadit mezi zbraně. V souvislosti s aktuálním rusko-českým napětím se přímo nabízí otázka: na východ?

Sobota přinesla ve středních Čechách více nehod. Včetně těch vážnějších

17. 4. 2021 | /FOTOGALERIE/ Neratovice na Mělnicku, Český Brod na Kolínsku, Úvaly na Praze-východ, Postřižín na Mělnicku, Zbenice v příbramském okrese či Petrovice na Rakovnicku. To jsou místa, kde se se v noci na sobotu a během dopoledne odehrály dopravní nehody, které si kvůli zranění účastníků vyžádaly i zásah záchranářů.

Policie obvinila muže kvůli útoku psa na Petříně. Hrozí mu čtyři roky vězení

13. 4. 2021 | Brutální útok psa z 1. dubna, při němž bylo v Petřínských sadech vážně zraněné čtyřleté dítě, bude mít dohru u soudu. Pražská policie obvinila osmapadesátiletého muže, který zvíře venčil, z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti. Majitelce ročního liondog bulla hrozí odebrání „čtyřnohého miláčka“.

Autobus, dodávka a dva automobily. U Hrdlořez se srazila čtyři auta

12. 4. 2021 | /FOTOGALERIE/ Hromadná nehoda v pondělí ráno ochromila silnici u Hrdlořez. „Krátce před sedmou hodinou ranní došlo na silnici I/38 v obci Hrdlořezy na Mladoboleslavsku k hromadné dopravní nehodě, při které se střetl autobus, dodávka a dvě osobní vozidla," popsala mladoboleslavská policejní mluvčí Lucie Nováková.

Dva mrtví, dvě desítky nehod. Motorkářská sezona začíná

12. 4. 2021 | Jen nedlouho poté, co mluvčí středočeské policie Pavel Truxa zveřejnil na policejním webu prakticky tradiční varování spojení se startem motorkářské sezony, se v rámci kraje stala vážná nehoda motocyklu, při níž utrpěl těžké zranění i policista.

Čelní srážka dvou 'osobáků' u Mcel má tragické následky. Jeden člověk zahynul

11. 4. 2021 | /FOTOGALERIE/ Na silnici 275 u obce Mcely na Nymbursku došlo v neděli 11. dubna před třetí hodinou odpoledne k vážné dopravní nehodě, při které se čelně srazila dvě auta. Střet má tragické následky. V jednom z vozů zahynul dvaačtyřicetiletý muž, těžce zraněnou ženu transportoval do nemocnice vrtulník letecké záchranné služby.

Rychle a zběsile. Koho v noci ohrozila fabie ženoucí se po D5?

10. 4. 2021 | /VIDEO/ Divoká policejní honička, která v noci na pátek zasáhla do tří krajů, se prohnala i dvěma středočeskými okresy: Berounskem a Prahou-západ. Přičemž do pronásledování ujíždějící řidičky, které začalo na Plzeňsku a skončilo až v hlavním městě, se zapojily i středočeské hlídky.

Za porušení protikoronavirových opatření zaplatily stovky Středočechů

8. 4. 2021 | /FOTOGALERIE/ Za chyby se platí. O tom se v uplynulých týdnech mohli přesvědčit lidé, které středočeská policie vyhmátla při vážnějším porušování aktuálně platných pravidel majících bránit šíření koronavirové nákazy. Nefunguje to tedy tak, jak se mnozí domnívají: že policisté prostě přimhouří oči - a kdyby snad ne, prostě se je podaří „ukecat“.

Alkohol a drogy v desítkách případů. To byly svátky na středočeských silnicích

7. 4. 2021 | /FOTOGALERIE/ Čtyři pokuty uložené na místě a sedm přestupků, které se budou řešit v rámci správního řízení. I to přinesl dohled středočeských policistů na dodržování omezení v rámci vládních opatření proti šíření koronaviru během Pondělí velikonočního. Ve středu na to upozornila mluvčí středočeské policie Vlasta Suchánková.

Před očekávanou odpolední kalamitou byl na středočeských silnicích vcelku klid

5. 4. 2021 | /FOTOGALERIE/ Bez vážnějších komplikací se v pondělí 5. dubna dopoledne obešel sváteční provoz na středočeských silnicích i dálnicích. Po ránu měli policisté hlášenou pouze větší nehodu na Berounsku, na silnici mezi Mořinou a Kuchařem, kde osobní auto před osmou hodinou narazilo do stromu poblíž odbočky na Trněný Újezd a práce na místě nehody omezovaly provoz.

V době hlášené kalamity policisté nezaznamenali jedinou nehodu

3. 4. 2021 | Příznivý vstup do velikonočního dne měli v sobotu 3. dubna řidiči ve středních Čechách. V klidném provozu svátečního víkendu neměli dopoledne hlášené po celém kraji žádné dopravní nehody. Platilo to kolem deváté hodiny i poté; navzdory tomu, že meteorologové pro sobotu vydali výstrahu varující před sněžením - a ráno na některých místech zaznamenali i mrznoucí déšť.

Muž se psem, který pokousal na Petříně dítě, tvrdí policii: Jen jsem ho venčil

2. 4. 2021 | Pražští policisté pátrali po totožnosti muže se psem, který ve čtvrtek na Petříně pokousal malého chlapce. Dítě v současné době leží v nemocnici. Hledaný se nakonec přihlásil na policii sám.

Objasnit požár vrakoviště by mohly záběry z kamer aut jedoucích kolem

31. 3. 2021 | /FOTOGALERIE/ Hlesá se žhář. Přímo takhle to sice policisté neřekli, ale přesně to se zřejmě děje v souvislosti s vyšetřováním okolností požáru, který v úterý 23. března vypukl v rozlehlém areálu vrakoviště aut s prodejem použitých náhradních dílů na Praze-východ. 

'Hacker' terorizoval domácnost. Měnil hesla, vypínal internet a žádal výkupné

30. 3. 2021 | Celý měsíc trvalo otci rodiny z Benešovska, než upozornil policisty na 'neobvyklé jevy', které poškozovaly běžný provoz rodinné zabezpečené počítačové sítě. Specialisté ze středočeského odboru analytiky a kybernetické kriminality pak dokázali hackera, který terorizoval rodinu vypátrat během tří měsíců.

Pervitin za volantem: autobus odrazilo na strom auto s řidičem pod vlivem drog

29. 3. 2021 | Obecné ohrožení z nedbalosti a ohrožení pod vlivem návykové látky. To jsou trestné činy, ze kterých byl bezmála rok poté, co jako řidič osobního auta podle policie zavinil vážnou nehodu autobusu na Praze-východ, obviněn 42letý muž. V pondělí 29. března o tom informovala mluvčí středočeské policie Barbora Schneeweissová. „Hrozí mu trest odnětí svobody až na osm let,“ konstatovala.

Řidič dodávky vjel na železniční přejezd. Sklopené závory ho nezastavily

29. 3. 2021 | Policisté hledají řidiče, který prorazil závory a ujel. „V pátek 26. došlo ve 21.42 hodin k dopravní nehodě na železničním přejezdu silnice I/16 mezi Mladou Boleslaví a Řepovem (u obchodního domu s nábytkem),“ uvedla mladoboleslavská policejní mluvčí Lucie Nováková.

Tragická nehoda u obce Struhy. Vlak srazil ženu venčící psa, na místě zemřela

28. 3. 2021 | Na pomezí Boleslavska a Nymburska došlo v neděli 28. března před druhou odpolední k tragédii. V dráze osobního vlaku se objevila jedenatřicetiletá žena. Strojvedoucí střetu nedokázal zabránit. Sražené už bohužel nebylo pomoci. Podle prvotních výsledků vyšetřování šlo zřejmě o nešťastnou náhodu.Zpravodajství MladáBoleslavDnes.cz

ŠKODA zveřejnila designové skici exteriéru nového modelu FABIA

MLADÁ BOLESLAV - ŠKODA AUTO zveřejněním prvních oficiálních designových skic vzbuzuje očekávání nadcházející čtvrté generace modelu FABIA. Oblíbený malý vůz české automobilky bude výrazně větší, dynamičtější a emocionálnější než jeho úspěšní ...

Krádeže osobních dat a s tím související útoky na klienty bank rapidně narůstají

Koronavirová epidemie a s ní zvýšený pobyt lidí v online prostoru představují pro hackery ideální situaci. Značně se proto navýšil počet útoků na orga ...

Nadační fond Škoda Auto a Ekoncentrum Zahrada DDM zvou rodiče s dětmi na Dny Země na Mladoboleslavsku

Ve čtvrtek 22. dubna se bude opět po celém světě slavit Den Země a pozadu nezůstane ani mladoboleslavský region. Ekocentrum Zahrada DDM si ve spoluprá ...

V ČR skokově narostl počet lidí, kteří potřebují potraviny. Pomoci může každý během Sbírky potravin

Jarní kolo Sbírky potravin se uskuteční v sobotu 24. dubna 2021. Lidé budou moci v tento den od 8 do 18 hodin věnovat trvanlivé potraviny nebo drogist ...

Pražská integrovaná doprava zdraží, ceny jízdného se zvýší o čtvrtinu

Středočeský kraj s ohledem na výpadek příjmů způsobený pandemií koronaviru přistoupí ke zvýšení cen jízdného ve veřejné dopravě cca o 25 %. Úpravy se ...Pátek 23.4.2021
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


O nás, kontakty | Přidat firmu | Nabídka našich služeb | Partneři portálu | Inzerce-Dnes.cz | Práce v ČR | InfoDnes.cz
InfoDnes.cz
Sdružení regionálních portálů

Kraj Vysočina
HavlíčkůvbrodDnes.cz
JihlavaDnes.cz
TřebíčDnes.cz

Liberecký kraj
LiberecDnes.cz

Ústecký kraj
ÚstínadLabemDnes.cz

Plzeňský kraj
PlzeňDnes.cz

Jihočeský kraj
ČeskéBudějoviceDnes.cz

Jihomoravský kraj
BrněnskoDnes.cz

Olomoucký kraj
OlomoucDnes.cz

Zlínský kraj
ZlínDnes.cz

Moravskoslezský kraj
OstravaDnes.cz

Copyright © 1/2009-2021 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.