MladáBoleslavDnes.cz
MladáBoleslavDnes.cz » Zpravodajství » Krimi zprávy z regionu » Boleslavský deník - černá kronika

Krimi zprávy z regionu

Boleslavský deník - černá kronika Zdroj: Boleslavský deník - černá kronika |

Rath se zaplacení peněžitého trestu nevyhne. Soud mu druhou část nepromine

13. 7. 2020 | Krajský soud v Praze nevyhověl žádosti bývalého hejtmana Středočeského kraje Davida Ratha, aby mu prominul druhou část desetimilionového peněžitého trestu. 

Strojvedoucí rychlíku zabránil u Černošic železničnímu neštěstí

12. 7. 2020 | Jen pozornost strojvedoucího rychlíku mířícího z Klatov do Prahy zřejmě zabránila dalšímu neštěstí na kolejích. V neděli odpoledne totiž v Černošicích strojvedoucí zaregistroval, že se jeho vlak zezadu blíží k pomaleji jedoucímu osobnímu vlaku, který ujížděl stejným směrem po stejné koleji.

PŘED 10 LETY: Převrácený náklaďák s uhlím blokoval dopravu

12. 7. 2020 | Vážná nehoda se stala v polovině července v roce 2010 na silnici u Rokyté. Převrátil se tam náklaďák s uhlím.

Silně podnapilá žena se chtěla zabít skokem na trať

12. 7. 2020 | /FOTOGALERIE/ V sobotu po desáté dopolední volal na policii muž, který viděl v mladoboleslavské ulici Majora Frymla před restauračním zařízením Bingo, jak nějaká žena přelezla přes zábradlí na mostě přes železniční trať a zřejmě chtěla spáchat sebevraždu.

V Jizeře u Boleslavi byl nalezen mrtvý rybář

12. 7. 2020 | V sobotu po 14. hodině bylo v řece Jizera poblíž Michalovické putny nedaleko Mladé Boleslavi objeveno tělo mrtvého muže. Podle dostupných informací se jednalo o rybáře. Na břehu poblíž nálezu těla byly totiž objeveny pruty a další rybářské pomůcky.

Cyklistu po střetu s osobním autem transportoval vrtulník

11. 7. 2020 | K vážné dopravní nehodě došlo v sobotu před půl čtvrtou mezi obcemi Ctiměřice a Holé Vrchy. „Došlo ke střetu mezi cyklistou a osobním automobilem. Cyklista utrpěl vážná poranění, se kterými byl letecky transportován do jedné z pražských nemocnic,“ uvedla policejní mluvčí Eva Hašlová.

Hasiči měli za den stovku zásahů - s motorovou pilou i hadicemi

11. 7. 2020 | Rušný den měli v pátek středočeští hasiči – přičemž významně je zaměstnávalo počasí přinášející nejen vedro, ale i silný vítr a bouřky. Vyjížděli k téměř stovce událostí – což představuje dvouapůlnásobek dlouhodobého denního průměru. V polovině případů se jednalo o takzvané technické zásahy, mezi nimiž jednoznačně převažovala pomoc při odstraňování spadlých stromů a ulámaných větví.

Cestu ven z Prahy přibrzdily hromadné nehody na D1 i D10

11. 7. 2020 | Citelné dopravní komplikace na dálnici D1 ve směru jízdy na Brno přinesla v sobotu dopoledne hromadná nehoda u Mirošovic na Praze-východ. V omezení na 22. kilometru, kousek za sjezdem na Benešov, se srazila čtyři osobní auta, načež dálnice zůstala neprůjezdná. Vytvořila se velmi rychle narůstající kolona spojená s citelným zdržením, která dosáhla až ke 13. dálničnímu kilometru. Uvolnit dálnici po ukončení policejního šetření a odvozu nabouraných aut odtahovými službami se podařilo půl hodiny pře ...

VIDEO: V Běchovicích srazil vlak člověka, pak se střetly rychlík a osobní vlak

10. 7. 2020 | V Praze-Běchovicích se v pátek v podvečer srazil osobní vlak s rychlíkem. Několik vagonů bylo vykolejených, hasiči hledali zraněné. Nehoda se stala v místě, kde byl omezen provoz kvůli srážce vlaku s člověkem. Provoz na trati mezi Libní a Běchovicemi byl několik hodin zastaven. Zcela obnovit se jej podařilo až v sobotu ve tři hodiny ráno.

Ukradli věci z auta

10. 7. 2020 | Krádeží věcí z vozidla se nyní zabývají mladoboleslavští policisté. K tomu mělo dojít v noci ze 7. na 8. července v ulici Jana Palacha v Mladé Boleslavi.

Dva zásahy záchranářů a čtyřmilionová škoda. V Říčanech hořel dům

10. 7. 2020 | Velký požár s vysokou škodou likvidovali ve čtvrtek odpoledne středočeští hasiči v Říčanech na Praze-východ. Oheň ničící řadový bytový dům v ulici Petra Fastra, který jim byl nahlášen čtyři hodiny po poledni, spolykal čtyři miliony korun.

Při nehodě u obce Katusice se těžce zranil motorkář

9. 7. 2020 | K vážné dopravní nehodě došlo ve středu 8. července večer v katastru obce Katusice na Mladoboleslavsku. Motorkář tam vlivem vysoké rychlosti nezvládl řízení a havaroval mimo komunikaci. Z místa byl s těžkým zraněním převezen do mladoboleslavské nemocnice.

Poznáte ženy na fotkách? Kvůli krádeži je hledá policie

9. 7. 2020 | Policie hledá ženy, které by mohly mít co do činění s krádeží kabelky a následným pokusem o výběr z karty, kterou obsahovala.

Terč pověsil na prádelní šňůru na balkoně a střílel ze vzduchovky

8. 7. 2020 | Diabolku v bytě našel v úterý dopoledne muž v ulici U Stadionu v Mladé Boleslavi. A po viníkovi nemusel pátrat dlouho. Soused odnaproti "trénoval" střelbu ze vzduchovky na terč, který pověsil na balkoně.

Česká železnice má slabé místo, i proto lidé umírají. Lokálkám chybí "pojistka"

8. 7. 2020 | Včerejší nehoda u Perninku na Karlovarsku odhalila slabé místo české železnice: nedostatečnou pojistku proti chybám lidského faktoru na tratích, kde je provoz řízen podle předpisu D3. Ten, zjednodušeně řečeno, upravuje provoz na tratích, kde nejsou výpravčí ani dálkové řízení.

Přítelkyni zasadil desítky ran nožem, její matku ubodal. Muže obvinili z vraždy

7. 7. 2020 | Osmadvacetiletého muže, který měl v sobotu 4. července večer napadnout nožem dvě ženy a ihned po činu utéct, policisté obvinili z vraždy. Nyní čeká na rozhodnutí o vazbě. Starší žena zraněním na místě podlehla. 

Kvůli noži u soudu přišla bída na kuřáky

7. 7. 2020 | V budově středočeského krajského soudu platí přísnější opatření. Ta jsou reakcí na incident, který se tu odehrál 23. června. Muž propašoval do objektu nůž a ohrožoval jednu ze soudkyň. 

Auta na Pražském okruhu zastavily kusy betonu i pneumatika

7. 7. 2020 | Několik havarovaných aut, z nichž jedno zůstalo kvůli proraženým pneumatikám dokonce stát v levém „rychlém“ pruhu, zkomplikovalo v úterý časně ráno provoz na Pražském okruhu u Jesenice. Osobní auta mířící směrem „k letišti“, tedy jedoucí od dálnice D1 směrem k D5, zastavily střety s překážkami na vozovce.

Čtyřleté dítě vypadlo za jízdy z auta a narazilo do jiného. V nemocnici zemřelo

5. 7. 2020 | K dopravní nehodě, při které se velmi vážně zranilo čtyřleté dítě, došlo v neděli okolo 19. hodiny v Libušíně. Z místa ho transportoval vrtulník do motolské nemocnice. Svým zranění však podlehlo.

Muž pobodal partnerku a její matku. Ta na místě zemřela

5. 7. 2020 | V sobotu 4. července kolem 21:30 zaútočil v Kutné Hoře muž na svou partnerku a její matku. Starší žena utrpěla smrtelná zranění, mladší skončila v nemocnici. Policisté po muži od sobotního večera pátrali, zadržen byl během nedělního dopoledne. Do konce roku propadne řidičský průkaz ještě 590 tisícům řidičů

Od začátku letošního roku si o výměnu řidičského průkazu dosud požádalo celkem 260 tisíc motoristů. Pro nový průkaz si tak přišlo 30 procent řidičů z celkových 850 tisíc, kterým v letošním roce platnost průkazu uplyne. Jedná se o průkazy vydané v ...

Středočeské nemocnice dostanou individuální účelové dotace na krytí výdajů v souvislosti s pandemií COVID-19

10.07.2020 | Z regionu

Celkem 152,68 milionu korun poskytne oblastním nemocnicím ze svého rozpočtu Středočeský kraj pro krytí dodatečných výdajů nad rámec stanovených standa ...

Mobilní operátor Vodafone vypne 3G sítě příští rok, někteří uživatele si budou muset vyměnit mobil

08.07.2020 | Zpravodajství

Kmitočty, na kterých funguje starší mobilní síť 3G, Vodafone uvolní pro modernější 4G LTE a 5G. Díky této změně bude možné využívat frekvence efektivn ...

Taxikáři při elektronických objednávkách už nemusí používat taxametry či střešní svítilny

01.07.2020 | Zpravodajství

Od července se srovnávají podmínky provozování běžných taxislužeb s těmi alternativními. Vedle klasických se svítilnou a taxametrem bude možné snadněj ...

Díky levnému tisku ušetříte nemalé provozní náklady vaší kanceláře

01.07.2020 | Ekonomika, podnikání

Pracujete ve firmě nebo máte vlastní home office? V obou případech nejspíše nechybí u vašeho pracovního stolu tiskárna. Ačkoliv dnes využíváme stále č ...

Policisté obvinili 58 zdravotních sester, lékařů a pacientů z fiktivního vykazování zdravotní péče

30.06.2020 | Krimi

Středočeský kraj - Policisté Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ) obvinili jednu právnickou os ...

O bezúročnou půjčku budou moci středočeští podnikatelé žádat až do září

30.06.2020 | Z regionu

Středočeský kraj prodlužil termín, dokdy mohou podnikatelé, na jejichž živnost měla negativní ekonomický dopad epidemie koronaviru, požádat o bezúročn ...

Od 1. července bez roušek, protiepidemická opatření se zpřísní v některých částech Moravskoslezského kraje

29.06.2020 | Zpravodajství

Epidemiologická situace v souvislosti s onemocněním covid-19 je z pohledu celé České republiky nadále stabilní, nicméně počet nakažených narůstá v exi ...

Ministerstvo zdravotnictví vybralo další Centra duševního zdraví, která doplní plánovanou pilotní síť

26.06.2020 | Zpravodajství

Ministerstvo zdravotnictví ČR vybralo v rámci Programu Podpory Center duševního zdraví dalších osm Center duševního zdraví, která doplní stávající síť ...

Na trh přichází nejúspornější Škoda Octavia. Verze G-Tec na zemní plyn má čtyřválec a nízkou spotřebu

26.06.2020 | Další

Nová OCTAVIA G-TEC nabízí pohon na zemní plyn (CNG), který je šetrný k životnímu prostředí. Dodává se s motorem 1,5 TSI o výkonu 96 kW (130 k) a při p ...Úterý 14.7.2020
Středočeský kraj
Další regiony »
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru


O nás, kontakty | Přidat firmu | Nabídka našich služeb | Partneři portálu | Inzerce-Dnes.cz | Práce v ČR | InfoDnes.cz
InfoDnes.cz
Sdružení regionálních portálů

Kraj Vysočina
HavlíčkůvbrodDnes.cz
JihlavaDnes.cz
TřebíčDnes.cz

Liberecký kraj
LiberecDnes.cz

Ústecký kraj
ÚstínadLabemDnes.cz

Plzeňský kraj
PlzeňDnes.cz

Jihočeský kraj
ČeskéBudějoviceDnes.cz

Jihomoravský kraj
BrněnskoDnes.cz

Olomoucký kraj
OlomoucDnes.cz

Zlínský kraj
ZlínDnes.cz

Moravskoslezký kraj
OstravaDnes.cz

Copyright © 1/2009-2020 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.